logo

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Дитячий куточок

Дозвілля для наймолодших читачів нашої бібліотеки

Дитячий куточок Дитячий куточок

Абонемент

Підберіть для себе та близьких цікаву книгу

Абонемент Абонемент

Читальний зал

Тут ви можете почитати періодику та книги

Читальний зал Читальний зал

Інтернет-центр "Бібліоміст"

Безкоштовний інтернет в бібліотеці

Інтернет-центр Інтернет-центр
Сьогодні: 30 - 11 - 2022 р.

Опитування

Як часто Ви відвідуєте нашу бібліотеку
 

АвторизаціяСтатистика

feed-image RSS новини
Головна
Мандрівки книжковим містом Друк e-mail

altНині  бібліотека є територією духовності знань, помічником в освіті, професійному становленні, організації дозвілля. Сільська бібліотека не може похвалитися сьогодні великим набором послуг для своїх користувачів. Але багато що вона може зробити.  Підтверджують  це своєю роботою і бібліотекарі  Залузької публічно-шкільної бібліотки. Зокрема Ніна Іванівна з юними  читайликами-учнями  нової  української школи провела «Мандрівку книжковим містом» з цікавими станціях "Історична", "Видавнича", а на станції "Бережлива" виготовили закладку для підручника. Всі подорожували з чудовим настроєм! Також 21 лютого до дня рідної мови проведено мовознавчий турнір «Мову треба знати, мову треба вчити, свою рідну мову всім треба любити!». altДві команди 4-А та 4-Б класів змагалися у 6-ти турах конкурсу. Під час першого туру «У нашій країні» учні відповідали на запитання з історії виникнення української мови; 

 
Співець української слави і волі Друк e-mail

altВ історії кожного народу, серед її великих  творців, є люди, імена яких оповиті невмирущою любов’ю та славою. Таким самородком в українців є Тарас Григорович Шевченко, чия безсмертна спадщина – одна з найбільших вершин людського духу. Тарас Шевченко для України – не просто народний поет, якого доля обдарувала багатьма талантами. Національний пророк, апостол правди, заступник правди, заступник знедолених, провидець – так називають його українці. Силою своєї безмежної любові до рідного народу, до України пробивав стіну людської байдужості. Невмираючий дух поета, як раніше, так і тепер, 207 років поспіль, витає над Україною, а вище слово сіє на народній ниві зерна добра, любові та справедливості.  altСаме тому   напередодні шевченківських днів в  бібліотеці увазі користувачів  представлено постійно-діючу книжкову виставку «Співець української слави і волі» та проведено літературний колаж з користувачами  «Малим про Великого Тараса» за книжковими та інтернет  джерелам, що є в бібліотеці.В Залузькому  ОЗЗСО проведено свято  «На струнах Кобзаревої душі» за участю користувачів бібліотеки учнів  8 , 7-А, 6-А і 6-Б класів. та вчителя  української мови та літератури Котяш Л. О. Тут звучали Тарасові слова, лунали пісні, був навіть запальний танок .

    
 
Леся Українка -поетична квітка України Друк e-mail

alt25 лютого 2021 року до 150-ї річниці від  Дня народження Лесі Українки в бібліотеці з користувачами бібліотеки   проведена літературно-поетична година «Леся Українка – поетична квітка України». Користувачі залюбки  читали вірші, обговорювали особисту драму поетеси, її коханих чоловіків та непросте життя. В актовій залі Залузького ОЗЗСО відбувся поетичний вернісаж «Довго щирими сими словами до людей промовлятиму я!» організований бібліотекарем Залузької ПШБ за участю користувачів  бібліотеки Котяш Олександра (5 клас), Олексієвець Яна (6-б клас), Годунко Альона (7-б клас), Котяш Ангеліни  учениці (9 класу), Остаповець Вікторії(11 клас), Ведучими та учасниками вернісажу були учні 8 класу Бруяка Софія, Міщур Віка. Роль Лесі Українки зіграла Красько Аня 8 клас.altЛеся Українка, нам, українцям, і досі торує дорогу до самих себе, до мови, до родини, до рідної землі, до України. Леся була справжньою поетичною квіткою нашої прекрасної землі, вона була, є і буде нашою славою, нашою гордістю, одною з найповнозвучніших струн душі українського народу.Кажуть, що справжній поет не повинен бути щасливим. Цей вислів можна віднести до долі Лесі Українки. 

 

 
Наша мова калинова Друк e-mail

alt21 лютого 2021 року, в бібліотеці проведений захід "Наша мова калинова" до Дня рідної мови, з  користувачами  бібліотеки.                                                         altalt

На заході читачі були  ознайомленні  з історією української мови, залюбки читали вірші, доповнювали розпочаті бібліотекарем прислів`я та приказки, по черзі говорили прийменники, яка є наша мова та на закінчення заходу всі разом заспівали пісню "Мова віків - Україна". 

 
І пам’ять ожива вогнем пекучих ран, ніколи не забути нам тебе, Афганістан Друк e-mail
alt15 лютого 2021 року до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав в бібліотеці організована фото-виставку  "І пам’ять ожива вогнем пекучих ран, ніколи не забути нам тебе, Афганістан". Саме цього дня з Афганістану були виведені радянські війська, які протягом 10 - ти років брали участь у війні на території цієї країни. З села Залужжя восьмеро юнаків пройшли через пекло афганської війни. Важкою була адаптація до мирного життя, напевно не легшою, ніж випробування боями. altПо-різному склалася їх доля. Леонід Максимович Жмура після звільнення в запас, зустрів гарну дівчину, одружився та залишився в рідному селі. 
 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

Сторінка 3 з 15

Залузька публічно-шкільна бібліотека