logo

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Дитячий куточок

Дозвілля для наймолодших читачів нашої бібліотеки

Дитячий куточок Дитячий куточок

Абонемент

Підберіть для себе та близьких цікаву книгу

Абонемент Абонемент

Читальний зал

Тут ви можете почитати періодику та книги

Читальний зал Читальний зал

Інтернет-центр "Бібліоміст"

Безкоштовний інтернет в бібліотеці

Інтернет-центр Інтернет-центр
Сьогодні: 13 - 08 - 2020 р.

Опитування

Як часто Ви відвідуєте нашу бібліотеку
 

АвторизаціяСтатистика

feed-image RSS новини
Головна
Бібліотеки славне свято Друк e-mail

altТрадиційно щороку в  березні  в нашій бібліотеці проходить Тиждень дитячої  книги. Відкрили його учні початкових класів музичним дійством «Бібліотеки славне свято». Другокласники  підготували сучасну інсценізацію за мотивом  української народної  казки “Ріпка”. Краси та неповторності додали дитячі костюми, декорації та чітка, виразна мова дітей. Музичними замальовками збагатили свято дівчатка 5-го класу.На закінчення Тижня книги  першокласників посвятили в читачі, і наша велика читацька родина поповнилася 32 учнями. А на знак подяки найменші учасники подарували танок «Щасливі діти».Свято вдалося на славу. З хорошим настроєм покидали залу діти, вчителі, батьки.

 
Бій під Крутами – героїчна сторінка історії Друк e-mail

altДо 100-річчя битви під Крутами в Залузькій публічно-шкільній бібліотеці було проведено  історичну годину-презентацію тих подій «Бій під Крутами – героїчна сторінка історії», в заході взяли участь учні 6-7  класів  та користувачі бібліотеки.

 
« Великі твої жертви, Україно » Друк e-mail

altКожен народ має свої традиції, історію та пам'ять.Кожен народ має її, свою власну - глибоку і прозору або замулену й прикидану, але має ту, яку створив. Нашу намагались і замулити, і прикидати. Однак ніколи, ні в які часи не перевелись українці, які, припавши вустами до своєї криниці історії, не відчували б її могутньої цілющої живильності. Такими словами, 25 листопада 2017року, вЗалузькій сільській бібліотеці розпочалася  година-роздум  до Дня  Пам’яті жертв Голодомору«Великі твої жертви, Україно» та Всеукраїнська Акція «Запали свічку». Всі уважно слухали про ті страшні роки, переглядали відеофільми, читали вірші, обговорювали.  Хвилиною мовчання вшанували тих великомучеників нашої тяжкої історії – мільйони українських селян,  жертв небаченого в історії людської цивілізації голодомору.

 
БУДЬ ЩАСЛИВА, НАША ДОЛЕ, ЩЕДРИМ СПІВОМ І ЗЕРНОМ Друк e-mail

alt18 листопада, в Залузькому будинку культури, був проведений тематичний вечір, приурочений до Дня працівника сільського господарства. Земля — єдине джерело багатства, і лише сільське господарство його примножує.Народна мудрість свідчить “Земля - тарілка, що покладеш, то і візьмеш”. І це вірно - як ти попрацюєш на своїй землі, такий урожай і збереш. І одвічно так велося: наше життя, його достаток і  добробут залежали від врожаю. Через те й говорять: як вродить жито, то будемо жити. Плодами праці сільських жителів користується кожна людина в нашій країні. Не всі землю обробляють, але всі хліб їдять. Багато людей прикладають свою працю, щоб ми з вами досхочу смакували цим неоціненим витвором людських рук.На протязі всього святкового вечора, ведучі з щирою пошаною, дякували всім односельцям , хто своєю невтомною працею забезпечує щедрий урожай незважаючи на всі примхи сьогодення, живуть, працюють, виховують, навчають та досягають високих результатів. Господарям землі – матінки, мудрим, самовідданим, невтомним, трудівникам села, місцеві аматори художньої самодіяльності дарували хороші пісні. До музичних вітань приєднався і художній аматорський колектив Будимлянського сільського клубу. Тож, дякуємо, всім учасникам святкового вечора за хороший настрій, вітання та музичне поздоровлення, а глядачам за щирі та теплі оплески.

 

 
Там де, живе рідна мова, живе український народ Друк e-mail

altБагата і милозвучна наша рідна українська мова. Вона – найпрекрасніше диво, скарбниця, в якій зберігається історія нашого народу, його душа, культура. Спробуйте уявити один день свого життя без мови: ось ви прокинулись, мовчки одягаєтесь, снідаєте, йдете до школи. А що тут? Мовчазні друзі походжають широкими коридорами – ніхто ні з ким не спілкується, не розповідає про вчорашні пригоди… Стоїть мертва тиша.Лунає дзвоник. Ви тихенько заходите до класу, сідаєте за парту. А що далі? Чи змогли б ми за таких обставин отримати освіту, відчути себе часткою суспільства? Гадаю, що ні.

 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

Сторінка 4 з 12

Залузька публічно-шкільна бібліотека