logo

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Дитячий куточок

Дозвілля для наймолодших читачів нашої бібліотеки

Дитячий куточок Дитячий куточок

Абонемент

Підберіть для себе та близьких цікаву книгу

Абонемент Абонемент

Читальний зал

Тут ви можете почитати періодику та книги

Читальний зал Читальний зал

Інтернет-центр "Бібліоміст"

Безкоштовний інтернет в бібліотеці

Інтернет-центр Інтернет-центр
Сьогодні: 30 - 11 - 2022 р.

Опитування

Як часто Ви відвідуєте нашу бібліотеку
 

АвторизаціяСтатистика

feed-image RSS новини
Головна
«Подвиг. Перемога. Пам’ять» Друк e-mail

altДруга світова війна вона все далі і далі від нас, ми всі знаємо, що вона була страшною та кривавою, що загинула на ній невимовна кількість мільйонів людей, які просто хотіли жити. Ми знаємо фронтові пісні, ми знаємо наскільки тяжкою вона була. Знаємо - ми, старше покоління, але чи знають про неї теперішні хлопчики та дівчатка. Діти наше майбутнє і ми повинні доносити їм про страшні роки війни і якою ціною здобувалася перемога. Отож, традиційна Вахта Пам’яті пройшла  в селі Залужжя  9 травня 2019 року біля  Пам’ятника загиблим односельчанам, в роки Другої світової війни. Ганна Степанівна та Галина Пилипівна розповідали  про війну, діти читали вірші, співали пісні, з цікавістю знайомилися з прізвищами, які викарбувані на гранітних плитах  своїх загиблих дідів – прадідів. Чому знайомилися? Тому, що прагнемо кожного року приводити все інших і інших дітей.  І в цей день наші односельці теж приходять сюди, щоб віддати шану загиблим.  

            Вічним вогнем біля обеліску слави говорять солдати. Слухайте, думайте люди у шумі весняних вітрів, у травневому квітуванні, в пречистому сяйві обелісків, біля пам’ятників. Чуєте? До нас живих говорять солдати! Слухайте! Дивіться! Запам’ятовуйте! Уважні будьте, поряд з вами ветерани війни! Сивина лягла на їх скроні, зморшки дороги болю на обличчях!  Вдивляйтеся в них – вдивляйтесь, Вслухайтесь в їхні голоси! Вище піднімайте стяг перемоги, щоб ніхто не міг зробити вигляду, ніби він забув, забув як втрачав найдорожчих людей, забув як чекав першого дня без війни, забув як війна залишала за собою страшні сліди днів і ночей, йшли відважні воїни дорогами війни, не озираючись назад, шли не шкодуючи себе, щоб перемогти.altalt

 
Віч на віч з Шевченком Друк e-mail

altЗнову прийшла на Україну Шевченкова весна. 9 березня 2019 року виповнилася  205-та  річниця з дня народження Тараса Григоровича Шевченка – геніяукраїнського народу, великого патріота України. Саме цього дня, в Залузькій  ПШБ, зібралися студенти та читачі 10, 11 кл. навечір поетичного настрою  «Віч на віч з Шевченком». Бібліотекар коротко розповіла про життєвий і творчий шлях поета -Людини незвичайної долі й незвичайного таланту, що здобула світову славу.  Цікавою та змістовною була сторінка особистого життя ( про далеку і гірку Тарасову любов). 

 
Юні мовознавці Друк e-mail

alt21 лютого з нагоди Міжнародного дня рідної мови в Залузькій публічно-шкільній бібліотеці  зібралися, шанувальники української мови, ті хто любить, поважає і знає рідне слово, щоб позмагатися у вікторині-грі «Юні мовознавці». Діти поділилися на дві команди. По черзі відповідали на різні запитання з мовознавства, продовжували прислів’я, відгадували загадки, читали вірші та співали. 

 
Соборна Україна Друк e-mail

altЗ нагоди  100-річчя Соборності України  в Залузькій публічно-шкільній  бібліотеці для користувачів організовано книжкову виставку-огляд «України ми не прагнем десь – на Вкраїні хочем України», та проведено історичну подорож у минуле «Соборна мати Україна одна для всіх, як оберіг».

 
Дарунок бібліотеці Друк e-mail

altВ грудні 2018 року «Майстерня казок Олександра Зімби»  організували проект «Я люблю Миколая», залучивши до нього всіх маленьких українських читайликів. Читачі-першокласники Залузької публічно-шкільної  бібліотеки взявши участь у проекті отримали в подарунок книжечки  «Мишача казка», за які дуже вдячні організаторам проекту.

 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

Сторінка 5 з 15

Залузька публічно-шкільна бібліотека