logo

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Дитячий куточок

Дозвілля для наймолодших читачів нашої бібліотеки

Дитячий куточок Дитячий куточок

Абонемент

Підберіть для себе та близьких цікаву книгу

Абонемент Абонемент

Читальний зал

Тут ви можете почитати періодику та книги

Читальний зал Читальний зал

Інтернет-центр "Бібліоміст"

Безкоштовний інтернет в бібліотеці

Інтернет-центр Інтернет-центр
Сьогодні: 30 - 11 - 2022 р.

Опитування

Як часто Ви відвідуєте нашу бібліотеку
 

АвторизаціяСтатистика

feed-image RSS новини
Головна
День пам`яті мужніх героїв Друк e-mail

altДата 29 січня увійшла в українську історію, як день пам`яті мужніх героїв, що душу й тіло поклали за самостійність, волю та незалежність Батьківщини.

95 років тому назад у бою під Крутами 300 курсантів військової школи, студентів та гімназистів, рішуче відстоюючи право українського народу жити у власній державі, вступили у нерівний бій із добре озброєним противником і протягом кількох днів стримували на підступах до Києва величезну більшовицьку армію.  

 
Історія бібліотеки Друк e-mail

Перші бібліотекарі

У квітні 1947 року в селі організовується робота хати – читальні. Завідуючим її працює Котяш Петро Филимонович 1927 р. н.. Після його тут працюють : у червні - Коцюба І.В. 1918 р. н., в липні - Куришко Федір Дмитрович, в серпні – Остаповець Потап С. 1924 р. н..У1948 році в вересні місяці завідуючою хатою-читальнею працює Пейда Є  .Є .

У 1949 році хата-читальня стає сільською бібліотекою і завідуючим її стає Котяш Петро Филимонович.

 
Народно – аматорський фольклорно – родинний колектив Олексієвців Друк e-mail

Заснований ансамбль у 1985 році. Його учасниками були сім`я Олексієвців – батько Пилип Григорович, мати Уляна Кузьмівна та їх четверо дітей: син Павло та дочки Марія, Ніна та Галина. Згодом сімейний ансамбль переріс  у родинний. Його ряди поповнили зяті, невістки та онуки.

 
Мистецтво села Друк e-mail

Село споконвіку було багате на талановитих людей . І зокрема поетично обдарованих . Серед них і Микола Григорович Жакун (1953 р).

Доля розпорядилася так, що після навчання він в село не повернувся ,а поїхав працювати на Млинівщину . Нині вчителює в селі Тучин Гощанського району і плідно працює на поетичній ниві .В творчому доробку його вже є чимало збірок. Одну із них видав у 2000 р. Це збірка поезій – «Вишиванка». У своїх творах поет оспівує свою малу Батьківщину – рідне Залужжя.

 
Історія рідного села Друк e-mail

Залужжя – село Дубровицького району, Рівненської області. Розташоване на схід від районного центру Дубровиця. За 12 км. від залізничної станції.

 
« ПочатокПопередня1112131415НаступнаКінець »

Сторінка 15 з 15

Залузька публічно-шкільна бібліотека