logo

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Дитячий куточок

Дозвілля для наймолодших читачів нашої бібліотеки

Дитячий куточок Дитячий куточок

Абонемент

Підберіть для себе та близьких цікаву книгу

Абонемент Абонемент

Читальний зал

Тут ви можете почитати періодику та книги

Читальний зал Читальний зал

Інтернет-центр "Бібліоміст"

Безкоштовний інтернет в бібліотеці

Інтернет-центр Інтернет-центр
Сьогодні: 22 - 10 - 2020 р.

Статистика

feed-image RSS новини
Головна Бібліотека Масові заходи «Коли міцна родина – міцнішою стане наша Україна»
«Коли міцна родина – міцнішою стане наша Україна» Друк e-mail

Батьківський поріг, материнська ласка, українська пісня. Звичай та традиції, хліб і сіль, сімейне тепло і затишок, мамина турбота, символи України…всі ці слова об`єднало родинне свято, яке відзначили в Залузькому будинку культури. Святкову програму розпочали сестри Неля та Юля Гомонець, радо зуст річали вихованців дитячого садка «Сонечко», Тетяну Турчик, дві Юлії Котяш та Вікторію Котяш.

 

 

Свої музичні вітання дарував і вокальний ансамбль будинку культури у складі: Марії Красько, Алли Жмури, сестер Галини Бруяки та Світлани Олексієвець і Галини Котяш. Гостею нашого вечора була Галина Бруяка із Заслуччя.

Вшанували хвилиною мовчання пам`ять загиблих Героїв Небесної Сотні. Ведучі концерту Ганна Роговець та Павло Олексієвець привітали всіх іменинників, котрі народилися в травні. Нам приємно було привітати нашого незмінного акомпаніатора Миколу Краська, який також у цьому місяці святкував свій день народження.

Всіх присутніх вітали цьогорічні випускники – Віталій Жакун та Микола Костючок, які вправно, з гумором зіграли музичну сценку. Аплодували глядачі вже відомим пародистам «Галі і Мані» - сільським музикам (Оля Жакун та Тетяна Котяш).

А запальний український танець подарував танцювальний гурт дівчат - дев`ятокласниць. Зі святом родини всіх присутніх привітали сільський голова Трохим Куришко та вчитель місцевої школи Андрій Полюхович.

Отож зібралися ми нині
На святі нашім гомінкім,
Щоб поклонитися родині
І побажати щастя всім.

Директор СБК Г.П.Котяш, бібліотекар Г.С.Роговець.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити


Залузька публічно-шкільна бібліотека