logo

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Дитячий куточок

Дозвілля для наймолодших читачів нашої бібліотеки

Дитячий куточок Дитячий куточок

Абонемент

Підберіть для себе та близьких цікаву книгу

Абонемент Абонемент

Читальний зал

Тут ви можете почитати періодику та книги

Читальний зал Читальний зал

Інтернет-центр "Бібліоміст"

Безкоштовний інтернет в бібліотеці

Інтернет-центр Інтернет-центр
Сьогодні: 22 - 10 - 2020 р.

Статистика

feed-image RSS новини
Головна Бібліотека Масові заходи Зустріч працівників правоохоронних органів з учнями 5-7 класів
Зустріч працівників правоохоронних органів з учнями 5-7 класів Друк e-mail

Сьогодні, як ніколи зростає співпраця школи з працівниками правоохоронних органів та соціальних служб. Адже профілактична робота дає можливість виробляти у дітей уміння діяти в конфліктних ситуаціях, приймати правильні рішення, володіти навичками самозбереження, знати свої права та обов’язки.

Вже стало доброю традицією у Залузькому НВК спільно з бібліотекою проводити зустрічі учнівської молоді з працівниками правоохоронних органів під час проходження місячника правового виховання . На зустріч приїхали : оперуповноважений СКМСД Дубровицького РВ УМВС України в Рівненській області старший лейтенант міліції Кожановський Юрій Володимирович, Д/М Дубровицького РВ лейтенант міліції Перепелиця Ігор Олександрович. 

На порядку денному даного заходу стояли злободенні питання: дитяча злочинність, наркоманія, алкоголізм. Запитання учнів до правоохоронців були досить відвертими, а відтак і відповіді сформувались конкретні й вичерпні. Передусім, вихованців школи цікавило, як лікують хворих на алкоголізм та наркоманію. З’ясувалось, є багато закладів, де ведуться подібні профілактичні лікування: вони не примусові, але неодмінні.

Працівники внутрішніх справ наголосили: найкращий спосіб – не вживати наркотики й алкоголь. Школярі запитували, якими повинні бути працівники міліції і що потрібно для того, щоб стати правоохоронцем? Для них змалювали усний портрет сучасного міліціонера. Говорили також про корупцію в органах та грубе поводження з порушниками і дійшли висновку: правоохоронець повинен сумлінно виконувати службовий обов’язок і не піддаватися на свого роду спокуси, адже за працівниками ведеться чіткий контроль з боку правоохоронних та контролюючих органів.


 
 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити


Залузька публічно-шкільна бібліотека