logo

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Дитячий куточок

Дозвілля для наймолодших читачів нашої бібліотеки

Дитячий куточок Дитячий куточок

Абонемент

Підберіть для себе та близьких цікаву книгу

Абонемент Абонемент

Читальний зал

Тут ви можете почитати періодику та книги

Читальний зал Читальний зал

Інтернет-центр "Бібліоміст"

Безкоштовний інтернет в бібліотеці

Інтернет-центр Інтернет-центр
Сьогодні: 30 - 11 - 2022 р.

Статистика

feed-image RSS новини
Головна Бібліотека
Бібліотека
Кохані звуки, рідне слово – моя сердечна українська мова Друк e-mail

altДо Дня   української писемності та мови у бібліотеці  пройшов довідковий вернісаж «Кохані звуки, рідне слово – моя сердечна українська мова» з читачами 2 класу.  Користувачі  дізналися хто створив алфавіт, хто такий Нестор Літописець і з якого року в Україні відзначають День української писемності та мови. Після бесіди діти приймали участь у конкурсах: «Продовжіть прислів`я», «Метаграми». З цікавістю читачі оглянули книжкову виставку «Мова наша співуча, ніжна і квітуча» 

 
«Основа життя - наш закон основний» Друк e-mail
Конституція України – це найголовніший державний документ, який захищає права і свободи всіх громадян нашої єдиної країни, незалежно від того, в якому регіоні ми живемо і якою мовою розмовляємо.alt Святкування Дня Конституції України цього року – найбільш актуально, адже цьогоріч Конституції України – 25. Це вже не просто данина традиції, а можливість проявити силу патріотизму, згадати зусилля і втрати, з якими наші предки відстоювали права на свою свободу, а сьогодні наші вояки знову захищають суверенітет і цілісність нашої країни. Напередодні Дня Конституції України, 27 червня 2021 року, в приміщенні Залузької публічно-шкільної  бібліотеки з користувачами проведено  патріотично-виховну годину "Конституція – оберіг нашої держави".Також для відвідувачів представлена книжкова виставка «Основа життя - наш закон основний» за  документами  з фонду бібліотеки. 
 
 
«ЗАГЛЯНЕМО ІСТОРІЇ В ОЧІ» Друк e-mail
До вшанування 80-их роковин з часу розстрілів в’язнів тюрем Рівненщини, розстріляних органами НКВС-НКДВ altна початку німецько-радянської війни в Залузькій публічно-шкільній бібліотеці  увазі користувачів представлена розгорнута тематична виставка літератури та документальних матеріалів «Не дай нам, Боже, таку лиху годину… Збережи, Боже, рідну Україну…».  Відвідувачі бібліотеки мали змогу переглянути та ознайомитися з страшними подіями тих часі, які відбувалися на нашій Рівненщині.
 
 
Особливий дитсадок Друк e-mail
altЗ 22 травня по 04 червня 2021 року проходив всеукраїнський проєкт для дітей  - "ОСОБЛИВИЙ ДИТСАДОК"  Майстерня казок Олександра Зімби,  для вихованців дитячих садочків та школярів. Читачка Залузької публічно-шкільної бібліотеки Тищенко Діанка, 5 років, взяла участь у цьому проекті  та  виборола 4 почесне місце серед 854 учасників  (367 діток - дошкільнят та 487 школярів 1 – 3 кл.), а серед учасників громади 1-ше  місце. Щиро вітаємо Діанку та зичимо подальших творчих 
Злетів та успіхів.
 
 
Гірчить Чорнобиль крізь роки Друк e-mail

altНе із сторінок стародавніх літописів і не з легенд та переказів увірва¬лось у наше життя це лячне і моторошне слово... Чорнобиль. Слово це ста¬ло символом горя і страждань покинутих домівок, розорених гнізд. Важким колесом «прокотилась» Україною аварія на Чорнобильській атомній електростанції. Вплив чорнобильської аварії на здоров’я людей дуже значний і буде проблемою не тільки для нас, а й для кількох прийдешніх поколінь. А ще більше болить тим, хто ліквідовував наслідки Чорнобильської аварії…Саме тому 25 квітня 2021 року в бібліотеці відбулася зустріч з ліквідатором на  ЧАЕС, жителем села Залужжя  Жакуном  Станіславом  Леонтійовичем. Загалом троє чоловіків з нашого села приймали участь у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. 

 
« ПочатокПопередня1234567НаступнаКінець »

Сторінка 1 з 7

Залузька публічно-шкільна бібліотека