logo

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Дитячий куточок

Дозвілля для наймолодших читачів нашої бібліотеки

Дитячий куточок Дитячий куточок

Абонемент

Підберіть для себе та близьких цікаву книгу

Абонемент Абонемент

Читальний зал

Тут ви можете почитати періодику та книги

Читальний зал Читальний зал

Інтернет-центр "Бібліоміст"

Безкоштовний інтернет в бібліотеці

Інтернет-центр Інтернет-центр
Сьогодні: 30 - 10 - 2020 р.

Статистика

feed-image RSS новини
Головна Бібліотека
Бібліотека
Найкращий читач року 2013 Друк e-mail
 
Конкурс віршів «Рідна мово моя, поетична й пісенна» Друк e-mail

alt21 лютого 2013 року в Залузькій ПШБ відбувся конкурс віршів «Рідна мово моя, поетична й пісенна», між читачами – учнями 5- 7 класів.

Мова – це великий дар природи. У світі налічується близько 6000 тисяч мов. І у кожного народу вона своя. І серед них – ніби запашна квітка в чудовому букеті українська мова.

 
«Збережемо пам'ять про Афганістан» Друк e-mail

Збережемо пам'ять про Афганістан«Збережемо пам'ять про Афганістан» - вечір-зустріч з воїнами-афганцями, який відбувся 15 лютого 2013 року в Залузькому будинку кульутри.

У жодному календарі дата 15 лютого нічим не позначена, але цей день особливий. Цього дня – 24 роки потому нарешті закінчилась війна в далекому Афганістані. Щороку ветерани Афганської війни визначають останній день виведення радянських військ з Афганістану.

 
День пам`яті мужніх героїв Друк e-mail

altДата 29 січня увійшла в українську історію, як день пам`яті мужніх героїв, що душу й тіло поклали за самостійність, волю та незалежність Батьківщини.

95 років тому назад у бою під Крутами 300 курсантів військової школи, студентів та гімназистів, рішуче відстоюючи право українського народу жити у власній державі, вступили у нерівний бій із добре озброєним противником і протягом кількох днів стримували на підступах до Києва величезну більшовицьку армію.  

 
Історія бібліотеки Друк e-mail

Перші бібліотекарі

У квітні 1947 року в селі організовується робота хати – читальні. Завідуючим її працює Котяш Петро Филимонович 1927 р. н.. Після його тут працюють : у червні - Коцюба І.В. 1918 р. н., в липні - Куришко Федір Дмитрович, в серпні – Остаповець Потап С. 1924 р. н..У1948 році в вересні місяці завідуючою хатою-читальнею працює Пейда Є  .Є .

У 1949 році хата-читальня стає сільською бібліотекою і завідуючим її стає Котяш Петро Филимонович.

 
« ПочатокПопередня12345НаступнаКінець »

Сторінка 5 з 5

Залузька публічно-шкільна бібліотека